Kıvanç Kaplan Bir Yarı Deli'nin Günlüğü

Grease Müzikalindeyiz

Grease Müzikalindeyiz

Grease Is The Word!

Lise sondayız. Orkestradayım. Aynı zamanda Grease müzikalinde de oynuyorum bir parçada solistlik de var. Ortaokuldan beridir, bir şekilde şarkı söyletiliyor bana. Okul açılış kapanış sunuculuğunu Burcu ile senelerdir yaptık. Mikrofon gördüm mü de dayanamıyorum herhalde.

Ben Sunumun İngilizcesini Okuduğumdan Daha Bir Eksantrik Geliyordu İnsanlara

Diğer Resimler İçin Kaydırın


Diğer Resimler İçin Kaydırın

Orkestra ile müzikali deniyoruz olmuyor, beceremiyoruz. Notalar geliyor bir şekilde ama çalamıyoruz. Bir parçanın çevirimli 50 farklı akoru var. Hopelessly Devoted To You. Olivia Newton John.. Müthiş parçadadır.
Linkini ekliyorum buraya:

Transpose Yapmak Yasaktır

Avustralya ile yazışıyor okul. Disket ve CD geliyor sonunda. Disketi Sertaç’ın Roland E86 klavyesinde deniyoruz diye hatırlıyorum. Tonlar kötü geliyor. CD versiyonu şarkıların orjinal hali, vokalsiz. Karaoke yapılacak ama tranpozesi yok haliyle, orjinal tonlarda söyleyeceğiz. Dağılmda bana düşen parça, Deniz ile düet yapacağımız Mooning parçası.

Güvenç’ten Aşırdığım Bu Lee Sweatshirt’ü Yazlıkta Üşüyor Diye Ali’ye Vermiştim. Geri Getirmedi Pis Herif


Can Hocam’a çok dik diyorum, özellikle ikinci sözlerde Fa5’e kafa sesiyle çıkıyor, ama yok başka şansımız. Önceleri öte öte, sonra düzgün söyleyebilmeye başlıyorum. Mecbur, bir de veriyorlar gazı, aslansın kaplansın.

Trakya turnesi, 5 sahne yapıyoruz. Tekirdağ’da 3 yerde çıkıyoruz, halka açık TKM dahil. İstanbul’da gösterisini izliyoruz. Her şeyin güzel olduğu zamanlar. Oradan yapışıyor şarkı söylemek bana. Videosunu çok aradım ama bulamadım. Olan varsa lütfen ulaştırsın bana.

Grease Müzikalimizden


Share:

Pistanthropbia Nedir?

“Pistanthrophobia – İnsanlara Güvenme Korkusu” Biz dönelim efsane! baterist olduğum lise yıllarına. Metal çalacağız. Grubun ismi ‘Misanthrope’. İnsanlardan nefret eden, ürken ve sevmeyen anlamına geliyor.…

Read More

Eğitim Sistemi ve Öğretmenlik Üzerine

Öncelikle, uzun yıllar öğretmenlik yapan anne ve babam ile İlkokul’da yetişmemizde çok büyük pay sahibi olan Engin Türe hocamın, ortaokul ve lisedeki diğer tüm öğretmenlerimin…

Read More

Ballika!

Ballika! 1997. Üniversitedeyim, üst bölümde veya peyzaj mimarlığında olabilir, hoş bi kız var, garip bi sigara içiyor o zaman, mavili yeşilli bi paket. Kızın ismi…

Read More
About the author

Kıvanç Kaplan:

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − one =